Zabezpiecz swoje urządzenie przed zagrożeniami elektronicznymi i oszczędzaj baterię z aplikacją Bitdefender Mobile Security.

Aplikacja Bitdefender Mobile Security zapewnia urządzeniom z systemem Android CAŁKOWITĄ ochronę przed wirusami i osobami próbującymi naruszyć Twoją prywatność. PC Security Labs przyznało naszej zaawansowanej aplikacji PIĘĆ GWIAZDEK, możesz mieć więc pewność, że zapewni ona bezpieczeństwo Twoich urządzeń, informacji i prywatności!

WearON – Nowe funkcje dla urządzeń SmartWatch z systemem Android
Aplikacja Bitdefender Mobile Security zainstalowana na smartfonie z systemem Android 4.3 podłączonym do urządzenia z systemem Android Wear oferuje dwie przydatne funkcje.

Phone Alert
Urządzenie SmartWatch wibruje po oddaleniu się od telefonu na pewną odległość, chroniąc Cię przed jego zapomnieniem.

Malware Scanner
Aplikacja Malware Scanner firmy Bitdefender, która zgodnie z wynikami niezależnych testów wykrywa 100% szkodliwego oprogramowania, automatycznie sprawdza instalowane aplikacje, co pozwala uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek. Aplikacja działa w chmurze, zatem baza wirusów jest zawsze w pełni aktualna – dzięki temu Twoje urządzenie z systemem Android jest chronione przed najnowszym szkodliwym oprogramowaniem i agresywnym oprogramowaniem typu adware. Aplikację Malware Scanner możesz również w dowolnej chwili uruchomić ręcznie, aby mieć pewność, że wszystko jest w porządku.

Privacy Advisor
Nie uwierzysz co niektóre aplikacje robią za Twoimi plecami! Niektóre z nich mogą sprawdzać Twoje prywatne dane i udostępniać je w sieci. Inne mogą łączyć się z Internetem bez Twojej wiedzy i pobierać na urządzenie z systemem Android niepożądane dane. Aplikacja Privacy Advisor ułatwia monitorowanie zainstalowanych aplikacji i wykrywanie tych, które zagrażają Twojej prywatności.

NOWOŚĆ! App Lock
Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się zostawić odblokowany telefon co skończyło się przejęciem Twojego konta w serwisie Facebook przez znajomego i wpisaniem kompromitującego statusu? Wyobraź sobie, że Twoje konto przejął ktoś o mniej przyjacielskich zamiarach. Wyobraź sobie, że bez Twojej wiedzy ktoś uzyskał dostęp do Twojego konta bankowego lub aplikacji giełdowej, osobistych zdjęć lub dowolnej innej aplikacji zawierającej wrażliwe/osobiste informacje. Aplikacja App Lock, obejmująca wszystkie zainstalowane na telefonie aplikacje, pozwala zabezpieczyć wybrane z nich hasłem... w ten sposób tylko Ty możesz je otworzyć!

Web Security
Zarówno w domyślnej przeglądarce systemu Android, jak i przeglądarce Chrome aplikacja Bitdefender Web Security chroni Cię poprzez sprawdzanie przeglądanych stron w czasie rzeczywistym i informowanie o wszelkich zagrożeniach.

JESZCZE LEPSZA OCHRONA! Anti‐Theft
Zgubiony telefon? Spokojnie! Aplikacja Bitdefender Anti-theft udostępnia własny pulpit sieciowy, za pomocą którego można zablokować lub zlokalizować urządzenie za pomocą funkcji GPS, włączyć alarm dźwiękowy lub wyczyścić urządzenie z systemem Android za pomocą dowolnego innego urządzenia z dostępem do Internetu. Aplikacja pozwala nawet na włączenie mikrofonu telefonu, wysłanie poleceń SMS i generowanie alarmów w przypadku zmiany karty SIM.

Wymagania systemowe

Wymagania sprzętowe:
Bitdefender Mobile Security działa na dowolnym urządzeniu z systemem Android 2.0 lub nowszym. Do skanowania szkodliwego oprogramowania z wykorzystaniem danych w chmurze wymagane jest połączenie z Internetem.

Wymagana przeglądarka internetowa:
Funkcja Bitdefender Web Protection jest kompatybilna z domyślną przeglądarką systemu Android i przeglądarką Google Chrome.